UAB (Uždarosios akcinės bendrovės) steigimas


UAB steigimas tampa pakankamai nesudėtingu procesu, kai tai patikite šios rities specialistams. Registruojant UAB yra atliekami šie veiksmai:

1) Registruojamas UAB pavadinimas (reikia pastebėti, kad nuo 2013 m. gegužės mėn, buvo sugriežtinta pavadinimų registravimo tvarka, todėl šiuo metu standartiškai leidžia registruoti tik lietuviškus, bereikšmius žodžius su lietuviška galūne, lotyniškus arba senąja graikų kalba parašytus pavadinimus, bet yra ir išimčių);
2) Suformuojami UAB steigimo dokumentai (steigimo aktas arba sutartis, nuostatai, registro formos ir kt.);
3) Atidaroma sąskaita viename iš Lietuvos bankų ir jame suformuojams UAB įstatinis kapitalas;
4) Kreipiamasi pas notarą dokumentų patvirtinimui (šis veiksmas praleidžiamas jei UAB steigiama internetu);
5) Pateikiami visi UAB steigimo dokumentai Registrų centrui;
6) Jeigu yra poreikis, užsakomas antspaudas;
7) Notarinio steigimo atveju po UAB įsteigimo reikia nuvykti atsiimti registro jau patvirtintus įstatus iš Registrų centro, o UAB steigimo internetu atveju, jie ištraukiami iš Registrų centro savitarnos sistemos, kurie būna patvirtinti elektroniniu Registrų centro specialisto parašu - abiem atvejais suformuoti dokumentai turi tą pačią juridinę galią.

Jeigu nuspręsite kreiptis į mus, tada VISUS UAB STEIGIMO DARBUS ATLIKSIME UŽ JUS, o Jums beliks tik sudėti parašus.Taip pat Jums garantuosime visada malonu aptarnavimą, sklandų bei operatyvų darbą, lankstų ir prie Jūsų priderintą susitikimo laiką, patikimumą ir profesionalumą.

Taip pat galime Jums pasiūlyti UAB buhalterinės apskaitos paslaugas (informuojame, kad pagal dabar galiojančius teisės aktus, kai UAB pradeda vykdyti veiklą, privalo pasamdyti buhalterį arba buhalterinę apskaitą tvarkančią įmonę).

Steigiant UAB internetu, NEMOKAMAI pagaminsime Jums antspaudą taip pat NEMOKAMAI suteiksime Registracijos adresą Kaune neribotam laikotarpiui.

TRUMPAI TARIANT, jei pasirinksite mūsų pagalbą, tai mes galėsime viską sutvarkyt už Jus: atliksime visus steigimo veiksmus, už Jus suformuosime UAB įstatinį kapitalą, nemokamai suteiksime registracijos adresą Kaune, sutvarkysime visas reikalingas Registrų centro formas, pagaminsime antspaudą ir nemokamai pakonsultuosime visais iškilusiais verslo pradžios klausimais.

UAB steigimas internetu 249 EUR
UAB steigimas per notarą nuo 299 EURBuhalterinės apskaitos kainos paskaičiavimas

Uab steigimas ir UAB pardavimas Pagal Jūsų duomenis pateiksime individualų paslaugų kainos pasiūlymą.

Naudinga informacija

Imonės naujienos Čia rasite šiuo metu aktualiausią mokesčių ir apskaitos informaciją:

Registracijos adresas

Registracijos adresas Kaune Vilniuje Klaipėdoje Suteikiame registracijos (buveinės) adresą tiek registruojantiems naują įmonę, tiek ir norintiems pakeisti jau veikiančios įmonės adresą.