UAB (Uždarosios akcinės bendrovės) apskaita


UAB buhalterinės apskaitos vedimą reglamentuoja tie patys teisės aktai kaip ir kitų pelno siekiančių juridinių vienetų. UAB (uždaroji akcinė bendrovė) yra labiausiai paplitęs juridinis vienetas lietuvoje. UAB buhalterinės apskaitos vedimui yra privaloma samdyti buhalterę arba buhalterines paslaugas teikiančią įmonę. UAB kiekvienais metais privalo už praeitus metus pateikti finansinę atskaitomybę VĮ Registrų centras.

Dėl didelių buhalterės išlaikymo kaštų (atlyginimas ir su juo susiję mokesčiai, darbo vietos aprūpinimas ir kt.) dažniausiai UAB verslo pradžioje renkasi buhalterines paslaugas teikiančią įmonę, nes ji gali pasiūlyti pilną apskaitos paketą, aukštesnę kompetenciją, reikalingas konsultacijas ir, kas svarbiausia, už daug geresnį atlygį.

Uždarosios akcinės bendrovės apskaitos kainą nustatome pagal Jūsų įmonės veiklos pobudį ir darbo kiekį. Jeigu norite gauti UAB buhalterinės apskaitos paslaugų kainos pasiūlymą, užpildykite buhalterinės apskaitos kainos paskaičiavimo anketą arba susisiekite su mumis ir sutarsime laiką susitikimui, kurio metu pateiksime Jums tinkamiausią pasiūlymą.

UAB apskaitos kaina nuo 60 EUR/mėn.


Buhalterinės apskaitos kainos paskaičiavimas

Uab steigimas ir UAB pardavimas Pagal Jūsų duomenis pateiksime individualų paslaugų kainos pasiūlymą.

Naudinga informacija

Imonės naujienos Čia rasite šiuo metu aktualiausią mokesčių ir apskaitos informaciją:

Registracijos adresas

Registracijos adresas Kaune Vilniuje Klaipėdoje Suteikiame registracijos (buveinės) adresą tiek registruojantiems naują įmonę, tiek ir norintiems pakeisti jau veikiančios įmonės adresą.