Mažosios bendrijos steigimas


Mažosios bendrijos steigimas vykdomas dviem būdais - elektroniniu arba notariniu. Esminis abiejų steigimo būdų skirtumas yra tas, kad elektroniniu būdu yra ir GREIČIAU, ir PIGIAU, ir PAPRASČIAU, o teisiniu požiūriu žvelgiant jie abu yra lygūs. Taigi šiais laikais steigti mažąją bendriją notariškai tiesiog neapsimoka, išskyrus atvejus, kai steigėjai yra užsienio šalių piliečiai (jiems neišduodamas el. parašas) ir, kai norima labai specifinių įstatų su papildomais valdymo organų apribojimais ar kitais specifiniais įstatų papildymais, kurių teisinį galiojimą gali patikrinti tik notaras.

Mažosios bendrijos steigimas yra paprastesnis nei UAB, nes steigimo metu nereikia atidarinėti banko sąskaitos ir formuoti įstatinio kapitalo. Kiti veiksmai yra tie patys - reikia registruoti įmonės pavadinimą, suformuoti steigimo dokumentus, užsakyti antspaudą (jei yra poreikis), pasitvirtinti mažosios bendrijos steigimo dokumentus pas notarą (tik notarinio steigimo atveju), ir pateikti visus dokumentus Registrų centrui.

TAIP PAT galime Jums pasiūlyti mažosios bendrijos buhalterinės apskaitos vedimo paslaugas už tikrai prieinamą kainą.

Jeigu nuspręsite mažosios bendrijos steigimą vykdyti elektroniniu budu, tada Jums NEMOKAMAI pagaminsime antspaudą ir, jei reikės, NEMOKAMAI suteiksime registracijos adresą Kaune.

Mažosios bendrijos steigimo paslaugas užsisakant mūsų kompanijoje Jums tereikės sugalvoti pavadinimą ir vieną kartą susitikti visų dokumentų pasirašymui, o visus kitus darbus SUTVARKYSIME UŽ JUS.


Mažosios bendrijos steigimas internetu 209 EUR
Mažosios bendrijos steigimas per notarą nuo 270 EURBuhalterinės apskaitos kainos paskaičiavimas

Uab steigimas ir UAB pardavimas Pagal Jūsų duomenis pateiksime individualų paslaugų kainos pasiūlymą.

Naudinga informacija

Imonės naujienos Čia rasite šiuo metu aktualiausią mokesčių ir apskaitos informaciją:

Registracijos adresas

Registracijos adresas Kaune Vilniuje Klaipėdoje Suteikiame registracijos (buveinės) adresą tiek registruojantiems naują įmonę, tiek ir norintiems pakeisti jau veikiančios įmonės adresą.