Mažosios bendrijos buhalterinė apskaita


MB (Mažosios bendrijos) apskaita iš esmės nedaug skiriasi nuo UAB. Pats MB apskaitos vedimo pricipas yra tas pats, tik yra kai kurių palengvinimų finansinei atskaitomybei, teikiamai kiekvienais metais už praeitus metus (užtenka pateikti tik balansą, pelno-nuostolių ataskaitą ir paprastesnį aiškinamąjį raštą, o kapitalo pokyčių ataskaita neteikiama) ir kitų panašių verslo apskaitos standarto (VAS) taikymo lengvatų daugiau specifiniams buhalteriniams veiksmas atlikti.

Mažosios bendrijos apskaitos vedimui nėra privaloma samdyti buhalterį arba buhalterines paslaugas teikiančią įmonę – buhalteriją mažojoje bendrijoje gali vesti ir bendrijos narys.

Jei mažojoje bendrijoje dirba tik nariai ir savo reikmės neišsiima MB piniginių lėšų (savo reikmėms išimamoms lėšos yra apmokestinamos VSD), tai nėra teikiamos deklaracijos sodrai.

Mažosios bendrijos apskaitos paslaugų kaina nuo 45 EUR/mėn.


Buhalterinės apskaitos kainos paskaičiavimas

Uab steigimas ir UAB pardavimas Pagal Jūsų duomenis pateiksime individualų paslaugų kainos pasiūlymą.

Naudinga informacija

Imonės naujienos Čia rasite šiuo metu aktualiausią mokesčių ir apskaitos informaciją:

Registracijos adresas

Registracijos adresas Kaune Vilniuje Klaipėdoje Suteikiame registracijos (buveinės) adresą tiek registruojantiems naują įmonę, tiek ir norintiems pakeisti jau veikiančios įmonės adresą.