• info@lcpc.lt
  • +370 649 30019

Įmonių steigimas

Įmonių steigimas Kaune | LC paslaugų centras
Įmonių steigimas Kaune

Ši veikla buvo pasirinkta ne be reikalo – malonu, kai plėtodami savo verslą, galime prisidėti prie naujų verslų kūrimosi.

Įmonės steigimo procesas Jums taps daug paprastesnis, jei jį patikėsite šios srities profesionalams. “LC paslaugų centro“ specialistai visada Jums padės  įmonės (UAB, MB, VšĮ, IĮ ir kt.) steigimo atveju.

Taip pat teikiame NEMOKAMAS konsultacijas įmonių steigimo ir kitais klausimais. Apie tai plačiau skiltyje nemokamos konsultacijos.

UAB (Uždarosios akcinės bendrovės) steigimas

UAB steigimas atliekamas 2 būdais – internetu arba pas notarą. Internetu  UAB Jums įsteigsime per 2-3 darbo dienas, o pas notarą šis procesas truks apie savaitę. Su mūsų pagalba, Jūs užtruksite tik valandą dokumentų pasirašymui. VISUS ĮMONĖS STEIGIMO VEIKSMUS PADARYSIME UŽ JUS, O JUMS BELIKS TIK PASIRAŠYTI. Skaityti toliau

MB (Mažosios bendrijos) steigimas

MB steigimas atliekamas taip pat 2 būdais – internetu arba pas notarą. Internetu MB steigimas trunka 2-3 darbo dienas, o pas notarą šiek tiek ilgiau – apie savaitę. Pasitelkiant mūsų pagalbą, Jums prireiks tik 1 valandos. VISUS MB STEIGIMO VEIKSMUS SUTVARKYSIME UŽ JUS, O JUMS LIKS TIK PASIRAŠYTI. Skaityti toliau

VšĮ (Viešosios įstaigos) steigimas

Nusprendus pradėti VšĮ steigimo procesą, steigėjams dažnai iškyla klausimų dėl viešosios įstaigos mokamų mokesčių, paramos gavėjo statuso suteikimo, savanoriškos veiklos organizavimo ir kt. Su malonumu supažindinsime Jus su šiomis VšĮ veiklos detalėmis bei padėsime įsteigti Viešąją įstaigą. Skaityti toliau

IĮ (Individualios įmonės) steigimas

Individualios įmonės įsteigimas dažniausiai trunka apie 2 darbo dienas. Naudodamiesi mūsų paslaugomis, Jūs užtruksite apie 1 valandą – pasirašysite visus įmonės steigimui reikalingus dokumentus ir viskas – visus likusius steigimo darbus atliks LC paslaugų centro specialistai. Skaityti toliau

Jeigu Jums reikalingas įmonės steigimas užsienyje, galime Jums padėti užregistruoti įmonę šiose Europos šalyse (sąrašas vis plečiasi):

  1. Airija
  2. Belgija
  3. Danija
  4. Lenkija
  5. Estija
  6. Latvija
  7. Liuksemburgas
  8. Vokietija
  9. Anglija (Jungtinė Karalystė)
  10. Olandija
  11. Norvegija
  12. Suomija
  13. Švedija
  14. Šveicarija
  15. Austrija
  16. Čekija
  17. Ukraina
  18. Vengrija
  19. Sakartvelas (Gruzija)
  20. Kazachstanas
  21. Amerika (Džordžijos valstija)
  22. Bulgarija
  23. Prancūzija
  24. Ispanija
  25. Italija
  26. Portugalija
  27. Rumunija
  28. Singapūras

Verslo formos pasirinkimas prieš įmonės steigimą

Prieš pradedant bet kokios rūšies įmonių steigimą, pirmiausias sprendimas, kurį reikėtų padaryti, tai išsirinkti reikalingą verslo formą, kuri labiausiai atitiktų Jūsų poreikius ir būsimo verslo (arba tiesiog komercinės veiklos) specifiką.

Kad būtų paprasčiau išsirinkti, galima sau užduoti kelis klausimus:

1) Kokią veiklos kryptį planuojate pasirinkti – pelno siekimą, o gal labiau visuomenei naudingos veiklos vykdymą ir viešojo intereso tenkinimą, ar tiesiog norite vienyti bendrus interesus turinčią asmenų grupę? – Pelno siekimui, žinoma, labiau tinkamos verslo formos yra UAB (uždaroji akcinė bendrovė), MB (mažoji bendrija) ir Individuali įmonė. Ne pelno siekiančiai veiklai labiau tinka VšĮ (viešoji įstaiga), asociacija, paramos ir labdaros fondai bei kt.

2) Kokio mąsto verslas planuojamas (pelno siekiančio verslo atžvilgiu)? – Dažniausiai pasirenkamas UAB, MB, kiek rečiau individualios įmonės steigimas. Rečiau naudojamos pelno siekimui skirtos verslo formos yra AB (akcinė bendrovė) dėl didesnių reikalavimų jos veiklos atvirumui, kapitalui; dar rečiau TŪB (tikroji ūkinė bendrija) ir kt.

3) Ar norėsite gauti paramos gavėjo statusą? – Jei taip, tada Jums teks rinktis nepelno siekiančią verslo formą, kurios pagrindinis tikslas yra tenkinti viešąjį interesą, pavyzdžiui: VšĮ, asociacija, paramos ir labdaros fondas. Pelno siekiantys vienetai (tokie kaip UAB, MB ir kt.) paramos gavėjo statuso gauti negali.

4) Jei norite vykdyti nepelno siekiančia veiklą, tada koks bus šios organizacijos tikslas? – Jei organizacijos tikslas tiesiog tenkinti viešąjį interesą, padėti žmonėms ir vykdyti kokią nors komercinę veiklą, kad uždirbtus pinigus panaudoti naudingos visuomenei veiklos įgyvendinimui, tada labiau tinka VšĮ. Jei norima įkurti organizaciją, kuri labiau skirta suburti asmenis į bendrą grupę, vienyti profesiniu, moksliniu ar kitu tikslu, tada labiau tiks asociacijos kaip verslo formos pasirinkimas.

Pavadinimo registravimas

Toliau daug svarbesnis įmonių steigimo žingsnis yra pavadinimo sugalvojimas. Jis turi būti netapatus jau esantiems Lietuvoje registruotiems juridinių asmenų pavadinimams, Lietuvos bei Europos Sąjungos prekiniams ženklams, taip pat turi atitikti Lietuvos kalbos komisijos nustatytas taisykles. Apie tai visada Jus NEMOKAMAI pakonsultuos mūsų specialistai. Šiuo metu yra gan sunku sugalvoti naują pavadinimą, nes daug jau jų yra prigalvota, bet pliusas, kad bent jau nuo 2020 m. vėl leista laisviau registruoti nelietuviškus pavadinimus (plačiau apie tai: pavadinimo registravimas užsienio kalba).

Paskutinis ir taip pat gan svarbus žingsnis yra įmonės adresas. Pagal įstatymus įmonė privalo turėti registracijos adresą, todėl įmonei teks nuspręsti ir dėl šio klausimo. Jeigu reikės, mes galėsime Jums suteikti savo registracijos adresą NEMOKAMAI.