Įmonių steigimas visoje Lietuvoje


Įmonės steigimas daug kam asocijuojasi su dideliu biurokratiniu aparatu, sudėtingų juridinių dokumentų ruošimu ir didelėmis laiko sąnaudomis. Mūsų darbas yra padaryti viską taip, kad Jūs viso to išvengtumėte ir Jums beliktų tik reikiamose vietose sudėti parašus.

Kodėl viskas taip paprasta? Todėl, nes mes už Jus paruošiame visą reikalinga dokumentaciją, suorganizuojame įmonės steigimo procesą ir tai darome su didžiausiu malonumu, kadangi šioje srityje turime sukaupę nemenką patirtį. Jeigu įmonės steigimą vykdome elektroniniu būdu, tada galime Jums NEMOKAMAI suteikti įmonės registracijos adresą.

UAB steigimas yra galimas tiek internetu tiek ir per notarą. Galime už Jus padaryti viską-suormuoti įstatinį kapitalą, paruošti visą įmonės steigimo dokumentaciją, pagaminti antspaudą, atidaryti sąskaitą banke, esant poreikiui suorganizuoti susitikimą pas notarą ir kt. Apie tai plačiau skiltyje UAB steigimas.

Mažosios bendrijos steigimas taipogi galimas ir internetu ir per notarą. Patogu, kad steigiant mažąją bendriją nėra įstatinio kapitalo reikalavimo, todėl ši verslo forma yra šiek tiek paprastesnė nei UAB. Apie mažąją bendriją plačiau galite paskaityti skiltyje MB steigimas.

Taip pat registruojame ir kitus juridinius vienetus - VšĮ, asociacijas, individualias įmones ir kt. Dėl šių organizacijų steigimo klausimų ir detalių visada drąsiai galite kreipties tiek telefonu, tiek ir elektroniu paštu.


Buhalterinės apskaitos kainos paskaičiavimas

Uab steigimas ir UAB pardavimas Pagal Jūsų duomenis pateiksime individualų paslaugų kainos pasiūlymą.

Naudinga informacija

Imonės naujienos Čia rasite šiuo metu aktualiausią mokesčių ir apskaitos informaciją:

Registracijos adresas

Registracijos adresas Kaune Vilniuje Klaipėdoje Suteikiame registracijos (buveinės) adresą tiek registruojantiems naują įmonę, tiek ir norintiems pakeisti jau veikiančios įmonės adresą.